Ettevõttest Secure Estonia OÜ

Secure Estonia OÜ on üks Secure ettevõtete gruppi Baltikumis, mis pakub oma teenuseid Eestis. Secure Estonia OÜ on 100% Läti kapitalil põhinev ettevõte, mis pakub professionaalseid turvateenused – mehitatud valvet, kaugvideovalvet, patrulliteenust, turvasüsteemide paigaldust ja hooldust ning koolitust.

Teenuseid osutatakse Riias ja Läti suuremates linnades. Turvaettevõttele Secure Solutions Latvia kuuluvad ettevõtted Secure Lithuania UAB Leedus ja Secure Estonia OÜ Eestis, kes pakuvad turvateenuseid Vilniuses, Kaunases, Klaipedas, Panevėžyses ja Tallinnas.

Turvaettevõtet usaldavad kliendid, kes vajavad äritegevuse toetuseks kõrgeimat turvalisustaset. Klientide hulka kuuluvad kaubandus-, logistika- ja kontorikeskused, tootmis- ja IT-ettevõtted, samuti kriitilise taristu objektid ning riigisaladuse ja kaitstava teabega objektid. Turvaettevõte pakub äritegevuse jaoks kohandatud individuaalseid turvalahendusi, mis on suunatud konkreetse kliendi vajadustele.

Secure Estonia OÜ professionaalsust ja usaldusväärsust kinnitab omandatud industriaaljulgeoleku sertifikaat (TTS). See tõestab, et ettevõte on jätkusuutlik, läbipaistva struktuuriga ning selle turvatöötajad on vastavalt seaduse nõuetele kontrollitud ja sertifitseeritud.

Ettevõte hindab kõrgelt töötajate lojaalsust ja hoolitseb selle eest, et kõik tunneksid end väärtustatuna, ära kuulatuna ning oleksid huvitatud professionaalsest arengust ettevõttes Secure Estonia OÜ ning tema tütarettevõtetes.

Turvaettevõttel on oma koolituskeskus Secure, kus tulevased ja praegused turvatöötajad omandavad hariduse vastavalt riigi poolt akrediteeritud õppekavadele. Koolituskeskuses Secure on valveteenuse kursused kättesaadavad kõigile, kellel on soov saada turvatöötaja sertifikaat.

Secure Estonia OÜ

Reg. kood: 12211274
KMKR: EE102217526
Viru väljak 2, Tallinn, 10111, Harju maakond
E-post: info@secure-estonia.com
Tel.: +372 53 337 460