Turvasüsteemid


Turvaettevõte tagab valvatavate ettevõtete hoonete, ruumide ja territooriumi turvalisuse ja täieliku kontrolli, paigaldades ja kasutades turvasüsteeme uusimate tehnoloogiliste lahendustega.

Turvaettevõte pakub videovalvesüsteemide, valvesüsteemide, tulekahju häire- ja juurdepääsu kontrollsüsteemide paigaldamist, hooldust ja remonti. Turvaettevõttest saab osta ka turvatooteid: plastist plomme, turvakleebiseid, turvakotte jne.

Turvasüsteemid valitakse olenevalt valvatava ettevõtte spetsiifikast ja kokkuleppest kliendiga. Turvasüsteemide paigaldamist ja järelevalvet teostavad kogenud Secure Solutions Latvia turvasüsteemide spetsialistid.

Videovalve võib toimuda ettevõtete ruumides ja territooriumil. Turvatöötajad kontrollivad olukorda jälgides videokaameraid nii valvataval objektil kohapeal kui ka eemalt.

Valvesignalisatsiooniseadmed paigaldatakse valvatava objekti ruumidesse ja territooriumile. Loata sisenemise korral käivitub heli- ja valgussignaaliga alarm. Samuti võib paigaldada saatja, mis suunab häiresignaali valitud turvaettevõttesse.

Tulekahju häiresüsteemid paigaldatakse ja neid kasutatakse tuleohtlike olukordade õigeaegseks tuvastamiseks ja nende kõrvaldamiseks vajalike meetmete rakendamiseks.

Juurdepääsu kontrollsüsteemi eesmärk on kontrollida ettevõttega kooskõlastatud isikute sisenemist ja väljumist hoonetest, ruumidest või territooriumilt.

Kaubanduskeskustele // Kauplustele // Büroohoonetele // Tootmisüksustele ja logistikakeskustele //

Secure Estonia OÜ

Reg. kood: 12211274
KMKR: EE102217526
Viru väljak 2, Tallinn, 10111, Harju maakond
E-post: info@secure-estonia.com
Tel.: +372 53 337 460